مشاور برندینگ
مشاور برندینگ
متخصص در توسعه و برندسازی پزشکی

برندینگ چیست؟

اردیبهشت 14, 1401 برندسازی,کسب و کار
برندینگ چیست؟

برندسازی یا برندینگ چیست؟

What is Branding

برندینگ چیست؟ سوالی که در عموم پرسیده می شود و به صورت غیر حرفه ای برندینگ یا برندسازی (Branding) را معادل واژه های طراحی لوگو، ثبت برند، تبلیغات و … می دانند حال آن که تعریف برندینگ بسیار متفاوت تر از آن است. اگر بخواهم خلاصه ای از برندینگ چیست؟ منطبق با دانش مدیریت کسب و کار و از آن مهم تر تجربه های اجرایی و مدیریتی که در این چند سال در حوزه برندسازی را داشته ام بیان کنم باید عرض کنم:

از دیدگاه من برندینگ در دو بعد منطق و احساس قابل تعریف است به عبارتی برندینگ یعنی ایجاد یک جایگاه منطقی در ذهن مخاطب و ایجاد یک رابطه احساسی در قلب مخاطب.

هرگاه ما بتوانیم با کیفیت و پرفرمنس محصولات یا خدمات خود یک جایگاه منطقی در ذهن مخاطب ایجاد کنیم و همزمان یک رابطه احساسی با مخاطبین خود به وجود بیاوریم که نهایتا منجر به وفادارسازی مخاطبین گردد اولین قدم خود در برند سازی (برندینگ) را برداشته ایم.

کامنت ها یا سوالات خود را در زیر برای من پست کنید!

گروه ثنابرندینگ به مدیرت بنده یک استودیوی خلاق و متخصص در امر هویت سازی بصری، طراحی وب سایت های شرکتی و شخصی سازی شده و دیجیتال مارکتینگ می باشد.

ما میتوانیم صمیمانه در یک جلسه مشاوره تلفنی یا آنلاین شما را یاری کنیم. از طریق دکمه زیر می توانید درخواست مشاوره خود را ارسال بفرمایید، صمیمانه پاسخ گوی شما خواهیم بود.

یک دیدگاه بنویسید